Konks Selg

4 positiivset saavutused sel nädalal: ehk algaja harjutajana tunduvad väiksemadki muutused suure asjana.

  • Olen hakanud vaatama oma keha peeglist sirutatud seljaga ja see ei tundu enam mulle võõras. Olen võtnud sirge seljaga inimese imidži alateadlikult vastu.
  • Kui teha tõesti vaid kahte harjutust mitu korda päevas, siis on ka päris head tulemused. Näiteks lood endaga kokkuleppe, et teen kõhulihaste sissetõmbamist nõudepesu lõpuni või autoga sõites teatud punktini ja juba oledki sidunud tavalise tegevuse kasulikuga.
  • HabitRPG on üks tore rakendus. Seal endale eelmisel nädalal seatud kohustuslikud harjutused aitavad tõesti järge hoida. Lihtsalt tuleb meeles pidada rakenus hommikuti meeldetuletuseks avada. Habbiti rakenus saatis mulle meilile nädala kokkuvõtte tehtust ja soovitused, kuidas oma tulemusi parandada, näiteks  järgmisel nädalal proovin panna harjutustele ka märguanded külge, ehk see tõstab mu sooritust.
  • Leidsin kaks vastust küsimusele: miks ma pean vajalikuks oma füüsisega tegeleda? Soovin olla tugevam, vitaalsem, et nautida jätkuvalt kõiki elu võimalusi. Teine hea motivaator on hirm, et kui ei hakka endaga praegu tegelema, siis devalveerub füüsis kiiresti ning energia hakkab kuluma elu asemel ellujäämisele.

Single Post Navigation

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: